lat  lat  lat
bandeau Hemp Eco System

Organizācija

Sia Hemp eco systems Latvia ir Šveices kompānijas Hemp eco systems SA pārstāvis Baltijas valstīs. Šveices uzņēmuma dibinātājs un vadītājs ir Jorgens Hempels, kuram ir milzīga vairāku gadu desmitu pieredze vēsturisko ēku renovācijā un mūsdienu ēku būvēšanas darbos. Prioritāte šajos darbos vienmēr ir cilvēks – tikai tad visspārējais, jo ne viss, kas ir labs un finansiāli izdevīgs nozarei, ne vienmēr ir labākais cilvēkam.

Hemp eco systems SA izstrādāto materiāla tehnoloģiju ( kaņepju spaļi + tīrais kaļķis + ūdens ) atzinīgi ir novērtējuši būvniecības speciālisti no visas pasaules. Barselonas univeristāte, kas padziļināti ir pētijusi šo materiālu atzinusi , ka kaņepju spaļu savienojums ar tīru kaļķi ir perspektīvs materiāls, savu lielisko fizikālo īpašibu pēc. Universitātes pētnieki prognozē, ka tuvākajā laikā materiāls būs plaši pielietojams būvniecībā.

Finasējuma saņēmējs: SIA " HEMP ECO SYSTEMS LATVIA" ir noslēdzis līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par projektu "Ārējo tirgu apgūšana- ārējais mārketings". Līguma Nr. L/ĀTA-14-2460, noslēgšanas datums 2014. gada 3.decembrī, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

eraf_vizuala_identitate