lat  lat  lat
bandeau Hemp Eco System

Aktualitātes

SIA "HEMP ECO SYSTEMS LATVIA" ir noslēdzis 2016.gada 10.oktobra līgumu Nr.SKV-L-2016/840 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

2014.gada 08. februārī Hemp eco systems Latvia saņem Ikšķiles novada gada balvu, kā "Gada inovatīvākais produkts būvniecībā 2013.gadā".

2013. gada jūlijā Latvijā pēc Šveices uzņēmuma Hemp eco systems SA tehnoloģijas un sadrbībā ar šīs kompānijas dibinātāju un vadītāju Jorgenu Hempela k-gu, tiek uzsākta pirmā kaņepju spaļu betona mājas būvniecība. Būvniecības norises vieta- Tīnūžu pagastā, Ikšķiles novadā, pašā Latvijas un Baltijas ģeogrāfiskajā centrā.

2013.gada jūlijā sadarbībā ar Latvijas industriālo kaņepju audzētāju asociāciju tiek organizēts pirmais seminārs un praktiskie demonstrējumi pirmās kaņepju ēkas būvniecībā.

2013. gada 26. novembrī tiek organizēts otrs semonārs par kaņepju spaļu pielietojumu būvniecības nozarē. Klātesošajiem ir iespēja redzēt un dzīvē novērtēt kaņepju spaļu betona būvēto ēku.

INTERESENTIEM IR IESPĒJA KLĀTIENĒ APSKATĪTIES VIENĪGO KAŅEMPJU SPAĻA ĒKU LATVIJĀ IEPRIEKŠ PIESAKOTIES PA TĀLRUNI: 26318598 VAI RAKSTĪT E-PASTĀ: ugis@hempecosystemslatvia.lv

Ieguldijums nakotne